Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

Upgrade na MultiCash 4
MultiCash 4 je upgrade predchádzajúcej generácie a prináša viacero významných zmien, ktoré privíta každý doterajší používateľ. Podpora (aktualizácie, nadstavby 3.xx) pre verziu MultiCash 3 sa zo strany výrobcu Omikron skončila už v roku 2019, preto sa odporúča prechod užívateľov na vyššiu verziu.

Nová, upgradovaná verzia MultiCash 4 je založená na úplne novej architektúre systému, modernom prostredí, novom prerozdelení systému a zabezpečení databáz. Z celkového množstva zmien je vhodné spomenúť najmä:

  • Najvyššie možné zabezpečenie zamerané na aktuálne štandardy
  • Intuitívne ovládanie podľa aktuálneho moderného užívateľského rozhrania
  • Zjednodušenie a flexibilita pri prevádzke
  • Optimalizácia inštalácie, prevádzky a podpory

Vývojári MultiCash 4 sa snažili optimalizovať užívateľské prostredie tak, aby vyhovovalo každému. Medzi celkové inovácie patria okrem nového vzhľadu aj možnosti prispôsobenia aplikácie, čo umožní užívateľom prispôsobiť si časti programu tak, aby ich vedeli v jednoduchosti a efektívne využívať.

Priebeh upgrade na Slovensku:

V rámci ukončeného pilotného testovania na Slovensku, získal Multicash 4 malý počet vybraných firiem. Na základe získaných skúseností sa spustil plošný upgrade realizovaný ČSOB pre svojich klientov. Postupne sa uskutočňujú inštalácie u všetkých ČSOB klientov a inštalovaná bude už len verzia MultiCash 4. Samozrejme, podpora verzie MultiCashu 3 z našej strany nekončí a v prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete bez problémov kedykoľvek obrátiť.

Veríme, že nový MultiCash 4 privítate s radosťou a naša spolupráca bude i naďalej pokračovať.

Tím Qtri s.r.o.


 

Projekt Upgrade MultiCashu 4 je realizovaný pre klientov banky ČSOB a.s.