Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

O spoločnosti

O  firme

Sme spoločnosť ktorá poskytuje technickú podporu klientom využívajúcim produkty elektronického bankovníctva. Aktuálne spolupracujeme s niekoľkými bankami na území Slovenskej republiky a Českej republiky.

Venujeme sa vývoju a implementácii programov a konvertorov medzi účtovnými systémami a bankovými aplikáciami.

Našou vášňou je automatizovanie procesov. Venujeme sa navrhovaniu a realizácii automatizácie pre existujúce budovy a novostavby, čím dokážeme zásadne zvýšiť bezpečnosť a komfort osôb žijúcich v týchto budovách.

Naša priorita číslo jedna je Vaša spokojnosť. Zakladáme si na kvalite, bezpečnosti a spoľahlivosti. Využívame pri tom všetky dostupné technologické možnosti v ktorých sa neustále zdokonaľujeme.

Technická podpora
Technická podpora

Technická podpora pre klientov bánk. Na základe požiadavky klienta zadanej do banky sa problém rieši priamo na počítači klienta a to buď prostredníctvom aplikácie TeamViewer alebo osobným výjazdom. V ponuke je servis, nové inštalácie i školenia ku konkrétnym produktom.

Inteligentná automatizácia
Inteligentná automatizácia

Analýza, návrh, programovanie a montáž automatizácie pre byty či domy. Technológiu je možné zapracovať do existujúcej, ale i novej elektroinštalácie. Využívané sú komponenty od rakúskej spoločnosti LOXONE pre ich cenovú dostupnosť a možnosť prepojenia s inými systémami.

Programovanie
Programovanie

Tvorba konvertorov, ktoré dokážu prepájať účtovný softvér a elektronické bankovníctvo a vykonávať následný export/import. Tvorba a analýza ďalších programov na mieru alebo vývoj dynamických webových aplikácií prostredníctvom Laravel-u.