Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

MultiCash 4MultiCash prešiel mnohými významnými zmenami. Tie najdôležitejšie z nich sme pre vás opísali aby ste vedeli, čo vás čaká a neminie. K dispozícii je aj prezentačné video, na ktorom je možné vidieť prácu v novom prostredí - prejsť na video.

Užívateľské prostredie

Prvé, čo si každý všimne, je nové užívateľské prostredie. Vývojári programu nechceli zaostávať, preto do MultiCash 4 priniesli naozaj veľmi príjemný vzhľad, ktorý má doň viac vtiahnuť každého nového i starého používateľa. Nový dizajn je jednoduchší a väčšina vecí je dosť intuitívnych, čím užívateľ rýchlo nadobudne prax a skúsenosti.

.

Bezpečnosť

MultiCash 4 využíva najvyššiu možnú ochranu vzhľadom na aktuálne štandardy, čo dopomáha k zabezpečeniu proti systémovým útokom rôznymi vírusmi, či malvérmi, ktoré sa v modernej dobe môžu objaviť.

Vyššia bezpečnosť zahŕňa ochranu užívateľských hesiel, či súborov, ktoré systém využíva. Všetky Vaše dáta sú po novom šifrované a ukladané do databáz programu a žiadna neautorizovaná osoba sa k daným informáciám okrem oprávnených osôb v MultiCashi nedostane.

IT bezpečnostné štandardy chrániace MultiCash 4 :

  • IT Basic protection according to BSI
  • ISO/IEC 27001
  • PCI-DSS (Payment Card Industry)
  • SOX (Sarbanes-Oxley Act, USA)

Pracovné karty

V rámci rozsiahlej zmeny dizajnu prináša nový MultiCash 4 novinku v používaní. Vďaka pracovným kartám, na ktoré sú užívatelia zvyknutí z rôznych internetových prehliadačov, môžete mať všetky potrebné informácie okamžite pred sebou. Stačí si len otvoriť danú kartu a jednoducho si prezrieť detaily z výpisov, obratov, správcu a ďalšie iné. To všetko bez potreby otvárania nového okna tak ako to bolo v predošlej verzii.

Navyše MultiCash 4 podporuje prezeranie viacerých kariet v jednom okne. Jednoducho iba pretiahnite jednu kartu vedľa druhej a porovnávajte si platobné príkazy ako potrebujete. Karty, ktoré aktuálne nepoužívate môžete nechať otvorené na pozadí aby ste sa k nim v prípade potreby vedeli rýchlo vrátiť.

.

Pomocné/Vedľajšie/Bočné panely

Novinkou sú aj informačné panely po stranách, ktoré si viete kedykoľvek posunúť, zúžiť, prípadne aj celkovo minimalizovať. Tieto panely informujú užívateľa o procesoch bežiacich na pozadí, prípadne o nových spracovaných dátach, ktoré je možné prehliadať.

.

Dashboard

DashBoard je ten správny nástroj, ktorý bol v novom MultiCashi vyvinutý pre každého, kto potrebuje mať okamžitý prehľad o všetkých typoch platieb. Nepodpísaná platba ? Čakajúca na odoslanie ? Teraz Vám už nič neujde ! Získajte základný prehľad o platbách už v momente prihlásenia sa do MultiCash 4.

Dashboard informuje užívateľa v momente prihlásenia sa o stave hotovosti na jeho účtoch, debetných, či kreditných operáciách, o množstve odchádzajúcich a prichádzajúcich príkazov, ale aj o príkazoch, resp. dávkach príkazov čakajúcich na podpísanie. Stačí si kliknúť na kategóriu a MultiCash Vás automaticky presmeruje do danej pracovnej karty.

.

Tlačové zostavy

Nový MultiCash 4 prináša možnosť vytvoriť si tlačové zostavy s oveľa príjemnejším vzhľadom, než na aké ste boli zvyknutí. Teraz sú kompaktnejšie a zároveň viac prehľadné.

Tlačová zostava Správcu - Odchádzajúce prenosy


Tlačová zostava platobného príkazu v SEPA module


Export do excelu

Po novom je ponúkaný i export rôznych informácií ako sú zostatky, obraty, výpisy atď. priamo do prehľadných excelovských tabuliek, čo Vám zjednoduší každodennú prácu s aktuálnymi dátami.

.

Import súborov

Pri problémovom importe súborov do MultiCashu 3 ste mnohokrát nevedeli, kde je chyba a strácali ste drahocenný čas pri identifikácii problému. Nový MultiCash 4 naimportovaný súbor nielenže bez problémov prečíta, ale Vám i ponúkne informáciu o probléme a o konkrétnej chybe, ktorú treba riešiť.

.

Čo zostalo nezmenenéV MultiCash 4 sa väčšina prostredia mení, avšak zadávanie platieb, či spravovanie pomocných databáz (účty, banky...) zostáva pre užívateľov v podstate rovnaké, takže prechodu na novú verziu sa nemusíte obávať a môžete sa pustiť do práce.

SEPA platba


Správca - Odchádzajúce prenosy