Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

tmp-sluzby


Viacero zamestnávateľov poskytuje svojim zamestnancom možnosť pracovať na homeoffice, ak to výkon jeho pracovnej pozície umožňuje, no stále to ešte nie je samozrejmosťou. Niektorým sa to môže zdať komplikovanejšie, hlavne ak potrebujete k práci rôzne interné prístupy, či už na server alebo do firemných aplikácií, ktoré nie sú verejne sprístupnené. Bežne sa na takéto účely využíva sprístupnenie prostredníctvom virtuálnej privátnej siete, VPN. Existuje množstvo softvérových aj hardvérových riešení pre vytvorenia a správu VPN pripojení. Najčastejšie sa vyskytujú IPSEC pripojenie v road-warrior configurácii alebo SSL based VPN riešenia. Obe majú svoje výhody, ako aj nevýhody. Naším obľúbeným riešením je SSL based VPN implementácia OpenVPN, ktorá je multiplatformová a dostupná na rôznych klientských platformách. Umožňuje efektívne pripájať používateľov, ako aj vzdialené prevádzky. Ak máte otázky ohľadom VPN riešení pre vašu firmu, neváhajte nás kontaktovať.

Práca z domu

Viacero zamestnávateľov poskytuje svojim zamestnancom možnosť pracovať na homeoffice, ak to výkon jeho pracovnej pozície umožňuje, no stále to ešte nie je samozrejmosťou. Niektorým sa to môže zdať komplikovanejšie, hlavne ak potrebujete k práci rôzne interné prístupy ...

Multicash v mobile

Používa Vaša spoločnosť Multicash a vy potrebujete použiť aplikáciu z rôznych miest a z rôznych zariadení, dokonca z mobilu? (Ste na cestách a potrebujete urgentne podpísať platbu?) Máme pre Vás riešenie.

Správa IT a dát

Vy sa venujete svojej práci, my sa postaráme o Vaše dáta a techniku, tak aby Vám boli k dispozícii 24 x 7 naprieč rôznymi platformami.

Technická podpora

Máme dlhoročnú skúsenosť s technickou podporou klientom využívajúcich elektronické bankovníctvo. Servisy realizujeme prostredníctvom vzdialenej správy alebo osobne u klienta.

Inteligentná automatizácia

Konečne domov, ktorý myslí a koná ako my. Stará sa o nás podľa sezóny, počasia a našho životného štýlu. Skutočne inteligentná automatizácie pre Váš dom alebo byt.

Programovanie

Máte potrebu zjednodušiť procesy vo Vašej spoločnosti? Vieme Vám prepojiť napríklad účtovný softvér s elektronickým bankovým softvérom.