Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

Programovanie

Programovanie

 Cieľom našej spoločnosti je zjednodušiť pracovné procesy prostredníctvom aplikácii. Máme dlhoročné skúsenosti s vytváraním konvertorov, ktoré prepoja účtovné programy s bankovými. Máme knižnice pre konverziu do SEPA príkazov, načitanie a spracovanie výpisov prijatých z banky a ďaľšie spracovanie súborov z banky a do banky.

Ani jedna výzva nie je pre nás neriešiteľná a radi sa učíme nové veci a snažíme sa ísť s dobou. Na vývoji Frondend-u a Backend-u používame široké spektrum jazykov a nástrojov, aby sme naplnili Vaše potreby. Programujeme v C, Delphi, PHP, JAVA, Laravel ...

Zopár programov z našej ponuky v C a DELPHI pre klientov využívajúcich el. bankonvíctvo:

 Konvertor výpisov XML (C53) do EXCEL (CSV)

Program prekonvertuje vstupný xml súbor (C53-výpis z banky) do formátu CSV. Program je možné spúštat dávkovo, čím je proces plne automatizovaný. Vstup C53 sú data z banky a výstup je spracovateľný a importovateľný podľa potreby do akéjkoľvek databázy

 Konvertor príkazov z EXCEL do CCT

Program prekonvertuje dáta z excelu v definovanej štruktúre do formátu CCT čo sú SEPA platby importovateľné do systémov elektronického bankovníctva.

 Triedenie výpisov

Program dokáže súbor z banky vo formáte STA alebo C53 spracovať tak, aby výpisy z rôznych bánk a viacerých účtov sa rozdelili na jednotivé výpisy pre jednotlivé účty. Definovať je možné správanie programu na základe požiadaviek klienta aj pre rozdelenie do rôznych skupín.

Platobné tlačidlo pre ČSOB

Program v PHP na logovanie procesu pri šifrovaní, podpisovaní a spracovaní komplet komunikácie medzi bankou ČSOB a klientom využívajúcim platobnú bránu "Platobné talčidlo od ČSOB"  na prepojenie s E-shopmi.

iné 

Konvertory pre banky a klientov k dávkovému spracovaniu rôzných konverzíí pre rôzne vstupno/výstupné formáty. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie