Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

Služby

Technickú podporu MultiCashu pre klientov TB a ČSOB vykonávame v rámci zmluvnej dokumentácie bezplatne. Servisné úkony mimo zmluvnej dokumentácie sú spoplatňované osobitne podľa cenníka z e-shopu.

Technická podpora pre klientov iných bánk je spoplatňovaná podľa aktuálneho cenníka z e-shopu.

mc2_upgrade_rozmazane2
Máme za sebou viac ako 500 úspešne upgradovaných inštalácií MultiCash 4. K novej verzii poskytujeme aj plnohodnotnú technickú podporu v rámci Českej i Slovenskej Republiky – osobne alebo online.

V súčasnosti realizujeme projekt celoplošného upgrade pre klientov ČSOB, a.s.. Klienti iných bánk sa môžu ohľadom novej verzie programu informovať priamo cez náš kontaktný formulár, telefonicky, e-mailom alebo cez helpdesk svojej banky.

Sprava_it_dat_rozmazane

Vy sa venujete svojej práci, my sa postaráme o Vaše dáta a techniku, tak aby Vám boli k dispozícii 24 x 7 naprieč rôznymi platformami.

Multicash_v_mobile_rozmazane

Používa Vaša spoločnosť Multicash a vy potrebujete použiť aplikáciu z rôznych miest a z rôznych zariadení, dokonca z mobilu? (Ste na cestách a potrebujete urgentne podpísať platbu?) Máme pre Vás riešenie.

Techn.podpora_rozmazane

Máme dlhoročnú skúsenosť s technickou podporou klientom využívajúcich elektronické bankovníctvo. Servisy realizujeme prostredníctvom vzdialenej správy alebo osobne u klienta.

Intel.automatizacia_rozmazane

Konečne domov, ktorý myslí a koná ako my. Stará sa o nás podľa sezóny, počasia a našho životného štýlu. Skutočne inteligentná automatizácie pre Váš dom alebo byt.

Programovanie_zozmazane

Máte potrebu zjednodušiť procesy vo Vašej spoločnosti? Vieme Vám prepojiť napríklad účtovný softvér s elektronickým bankovým softvérom.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie