Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

Služby

Technickú podporu MultiCashu pre klientov TB a ČSOB vykonávame v rámci zmluvnej dokumentácie bezplatne. Servisné úkony mimo zmluvnej dokumentácie sú spoplatňované osobitne podľa cenníka z e-shopu.

Technická podpora pre klientov iných bánk je spoplatňovaná podľa aktuálneho cenníka z e-shopu.

mc2_upgrade_rozmazane2
Máme za sebou viac ako 500 úspešne upgradovaných inštalácií MultiCash 4. K novej verzii poskytujeme aj plnohodnotnú technickú podporu v rámci Českej i Slovenskej Republiky – osobne alebo online.

V súčasnosti realizujeme projekt celoplošného upgrade pre klientov ČSOB, a.s.. Klienti iných bánk sa môžu ohľadom novej verzie programu informovať priamo cez náš kontaktný formulár, telefonicky, e-mailom alebo cez helpdesk svojej banky.

Sprava_it_dat_rozmazane

Vy sa venujete svojej práci, my sa postaráme o Vaše dáta a techniku, tak aby Vám boli k dispozícii 24 x 7 naprieč rôznymi platformami.

Multicash_v_mobile_rozmazane

Používa Vaša spoločnosť Multicash a vy potrebujete použiť aplikáciu z rôznych miest a z rôznych zariadení, dokonca z mobilu? (Ste na cestách a potrebujete urgentne podpísať platbu?) Máme pre Vás riešenie.

Techn.podpora_rozmazane

Máme dlhoročnú skúsenosť s technickou podporou klientom využívajúcich elektronické bankovníctvo. Servisy realizujeme prostredníctvom vzdialenej správy alebo osobne u klienta.

Intel.automatizacia_rozmazane

Konečne domov, ktorý myslí a koná ako my. Stará sa o nás podľa sezóny, počasia a našho životného štýlu. Skutočne inteligentná automatizácie pre Váš dom alebo byt.

Programovanie_zozmazane

Máte potrebu zjednodušiť procesy vo Vašej spoločnosti? Vieme Vám prepojiť napríklad účtovný softvér s elektronickým bankovým softvérom.