Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

O spoločnosti (old)

O  firme

Sme spoločnosť ktorá od roku 2010 poskytuje technickú podporu klientom využívajúcim produkty elektronického bankovníctva. Aktuálne spolupracujeme s niekoľkými bankami na území Slovenskej republiky a Českej republiky. Za obdodobie našej existencie máme cez 6-tisíc inštalácií/servisov zodpovedajúcim návšteve priamo u klienta. Telefonicky vyriešených požiadaviek máme aktuálne cez 20-tisíc. V rámci upgradov, aktualizácií, migrácií produktov sme klientov navštívili viac ako 3-tisíc krát. Osobné návštevy klientov sa uskutočnili na území krajín  SR, ČR, HU, AT, PL.

Venujeme sa vývoju a implementácii programov a konvertorov medzi účtovnými systémami a bankovými aplikáciami.

K svojej práci potrebujete využívať servre, prípadne mať oddelené počítačové systémy od ostatných? Máme pre Vás riešenie vo forme Microsoft Azure. Vytvorenie, konfigurácia a dohľad nad virtuálnym počítačom je na nás, vy si len povedzte čo potrebujete. Realizujeme prostredníctvom prenájmu s mesačnou fakturáciou. Je na Vás ako dlho a ako intenzívne budete využívať prenajaté prostriedky.

Našou vášňou je automatizovanie procesov. Venujeme sa navrhovaniu a realizácii automatizácie pre existujúce budovy a novostavby, čím dokážeme zásadne zvýšiť bezpečnosť a komfort osôb žijúcich v týchto budovách.

Naša priorita číslo jedna je Vaša spokojnosť. Zakladáme si na kvalite, bezpečnosti a spoľahlivosti. Využívame pri tom všetky dostupné technologické možnosti v ktorých sa neustále zdokonaľujeme.

Viac podrobností nájdete v časti služby.