Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

O spoločnosti (old)

O  firme

Sme spoločnosť ktorá od roku 2010 poskytuje technickú podporu klientom využívajúcim produkty elektronického bankovníctva. Aktuálne spolupracujeme s niekoľkými bankami na území Slovenskej republiky a Českej republiky. Za obdodobie našej existencie máme cez 6-tisíc inštalácií/servisov zodpovedajúcim návšteve priamo u klienta. Telefonicky vyriešených požiadaviek máme aktuálne cez 20-tisíc. V rámci upgradov, aktualizácií, migrácií produktov sme klientov navštívili viac ako 3-tisíc krát. Osobné návštevy klientov sa uskutočnili na území krajín  SR, ČR, HU, AT, PL.

Venujeme sa vývoju a implementácii programov a konvertorov medzi účtovnými systémami a bankovými aplikáciami.

K svojej práci potrebujete využívať servre, prípadne mať oddelené počítačové systémy od ostatných? Máme pre Vás riešenie vo forme Microsoft Azure. Vytvorenie, konfigurácia a dohľad nad virtuálnym počítačom je na nás, vy si len povedzte čo potrebujete. Realizujeme prostredníctvom prenájmu s mesačnou fakturáciou. Je na Vás ako dlho a ako intenzívne budete využívať prenajaté prostriedky.

Našou vášňou je automatizovanie procesov. Venujeme sa navrhovaniu a realizácii automatizácie pre existujúce budovy a novostavby, čím dokážeme zásadne zvýšiť bezpečnosť a komfort osôb žijúcich v týchto budovách.

Naša priorita číslo jedna je Vaša spokojnosť. Zakladáme si na kvalite, bezpečnosti a spoľahlivosti. Využívame pri tom všetky dostupné technologické možnosti v ktorých sa neustále zdokonaľujeme.

Viac podrobností nájdete v časti služby.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie