Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

MultiCash 4 - ZmenyMultiCash prešiel mnohými významnými zmenami. Tie najdôležitejšie z nich sme pre vás opísali aby ste vedeli, čo vás čaká a neminie. K dispozícii je aj prezentačné video, na ktorom je možné vidieť prácu v novom prostredí - prejsť na video.

Užívateľské prostredie

Prvé, čo si každý všimne, je nové užívateľské prostredie. Vývojári programu nechceli zaostávať, preto do MultiCash 4 priniesli naozaj veľmi príjemný vzhľad, ktorý má doň viac vtiahnuť každého nového i starého používateľa. Nový dizajn je jednoduchší a väčšina vecí je dosť intuitívnych, čím užívateľ rýchlo nadobudne prax a skúsenosti.

.

Bezpečnosť

MultiCash 4 využíva najvyššiu možnú ochranu vzhľadom na aktuálne štandardy, čo dopomáha k zabezpečeniu proti systémovým útokom rôznymi vírusmi, či malvérmi, ktoré sa v modernej dobe môžu objaviť.

Vyššia bezpečnosť zahŕňa ochranu užívateľských hesiel, či súborov, ktoré systém využíva. Všetky Vaše dáta sú po novom šifrované a ukladané do databáz programu a žiadna neautorizovaná osoba sa k daným informáciám okrem oprávnených osôb v MultiCashi nedostane.

IT bezpečnostné štandardy chrániace MultiCash 4 :

  • IT Basic protection according to BSI
  • ISO/IEC 27001
  • PCI-DSS (Payment Card Industry)
  • SOX (Sarbanes-Oxley Act, USA)

Pracovné karty

V rámci rozsiahlej zmeny dizajnu prináša nový MultiCash 4 novinku v používaní. Vďaka pracovným kartám, na ktoré sú užívatelia zvyknutí z rôznych internetových prehliadačov, môžete mať všetky potrebné informácie okamžite pred sebou. Stačí si len otvoriť danú kartu a jednoducho si prezrieť detaily z výpisov, obratov, správcu a ďalšie iné. To všetko bez potreby otvárania nového okna tak ako to bolo v predošlej verzii.

Navyše MultiCash 4 podporuje prezeranie viacerých kariet v jednom okne. Jednoducho iba pretiahnite jednu kartu vedľa druhej a porovnávajte si platobné príkazy ako potrebujete. Karty, ktoré aktuálne nepoužívate môžete nechať otvorené na pozadí aby ste sa k nim v prípade potreby vedeli rýchlo vrátiť.

.

Pomocné/Vedľajšie/Bočné panely

Novinkou sú aj informačné panely po stranách, ktoré si viete kedykoľvek posunúť, zúžiť, prípadne aj celkovo minimalizovať. Tieto panely informujú užívateľa o procesoch bežiacich na pozadí, prípadne o nových spracovaných dátach, ktoré je možné prehliadať.

.

Dashboard

DashBoard je ten správny nástroj, ktorý bol v novom MultiCashi vyvinutý pre každého, kto potrebuje mať okamžitý prehľad o všetkých typoch platieb. Nepodpísaná platba ? Čakajúca na odoslanie ? Teraz Vám už nič neujde ! Získajte základný prehľad o platbách už v momente prihlásenia sa do MultiCash 4.

Dashboard informuje užívateľa v momente prihlásenia sa o stave hotovosti na jeho účtoch, debetných, či kreditných operáciách, o množstve odchádzajúcich a prichádzajúcich príkazov, ale aj o príkazoch, resp. dávkach príkazov čakajúcich na podpísanie. Stačí si kliknúť na kategóriu a MultiCash Vás automaticky presmeruje do danej pracovnej karty.

.

Tlačové zostavy

Nový MultiCash 4 prináša možnosť vytvoriť si tlačové zostavy s oveľa príjemnejším vzhľadom, než na aké ste boli zvyknutí. Teraz sú kompaktnejšie a zároveň viac prehľadné.

Tlačová zostava Správcu - Odchádzajúce prenosy


Tlačová zostava platobného príkazu v SEPA module


Export do excelu

Po novom je ponúkaný i export rôznych informácií ako sú zostatky, obraty, výpisy atď. priamo do prehľadných excelovských tabuliek, čo Vám zjednoduší každodennú prácu s aktuálnymi dátami.

.

Import súborov

Pri problémovom importe súborov do MultiCashu 3 ste mnohokrát nevedeli, kde je chyba a strácali ste drahocenný čas pri identifikácii problému. Nový MultiCash 4 naimportovaný súbor nielenže bez problémov prečíta, ale Vám i ponúkne informáciu o probléme a o konkrétnej chybe, ktorú treba riešiť.

.

Čo zostalo nezmenenéV MultiCash 4 sa väčšina prostredia mení, avšak zadávanie platieb, či spravovanie pomocných databáz (účty, banky...) zostáva pre užívateľov v podstate rovnaké, takže prechodu na novú verziu sa nemusíte obávať a môžete sa pustiť do práce.

SEPA platba


Správca - Odchádzajúce prenosy


Prezentačné video :Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie