Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

MultiCash 4 - Upgrade


MultiCash 4 je upgrade predchádzajúcej generácie a prináša viacero významných zmien, ktoré privíta každý doterajší používateľ. Podpora (aktualizácie, nadstavby 3.xx) pre verziu MultiCash 3 sa zo strany výrobcu Omikron skončila už v roku 2019, preto sa odporúča prechod užívateľov na vyššiu verziu.

Nová, upgradovaná verzia MultiCash 4 je založená na úplne novej architektúre systému, modernom prostredí, novom prerozdelení systému a zabezpečení databáz. Z celkového množstva zmien je vhodné spomenúť najmä:

  • Najvyššie možné zabezpečenie zamerané na aktuálne štandardy
  • Intuitívne ovládanie podľa aktuálneho moderného užívateľského rozhrania
  • Zjednodušenie a flexibilita pri prevádzke
  • Optimalizácia inštalácie, prevádzky a podpory

Vývojári MultiCash 4 sa snažili optimalizovať užívateľské prostredie tak, aby vyhovovalo každému. Medzi celkové inovácie patria okrem nového vzhľadu aj možnosti prispôsobenia aplikácie, čo umožní užívateľom prispôsobiť si časti programu tak, aby ich vedeli v jednoduchosti a efektívne využívať.

Priebeh upgrade na Slovensku:

V rámci ukončeného pilotného testovania na Slovensku, získal Multicash 4 malý počet vybraných firiem. Na základe získaných skúseností sa spustil plošný upgrade realizovaný ČSOB pre svojich klientov. Postupne sa uskutočňujú inštalácie u všetkých ČSOB klientov a inštalovaná bude už len verzia MultiCash 4. Samozrejme, podpora verzie MultiCashu 3 z našej strany nekončí a v prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete bez problémov kedykoľvek obrátiť.

Veríme, že nový MultiCash 4 privítate s radosťou a naša spolupráca bude i naďalej pokračovať.

Tím Qtri s.r.o. 

Projekt Upgrade MultiCashu 4 je realizovaný pre klientov banky ČSOB a.s.
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie