Servis prípadne telefonickú podporu môžete objednať aj cez e-shop objednávka služieb

Multicash-oldV prípade ak firma potrebuje spravovať svoje financie a platby v rámci viacerých bánk, štátov, program MultiCash je pravým riešením. Ušetrite čas a náklady používaním nástroja MultiCash, ktorý poskytuje konsolidovaný prehľad podnikových financií v reálnom čase, pokrývajúc všetky príslušné oddelenia a subjekty.

Vďaka svojmu modulárnemu vzhľadu je možné MultiCash prispôsobiť tak, aby vyhovoval individuálnym potrebám akejkoľvek spoločnosti. Pomocou nástrojov v tomto plne integrovanom platobnom riešení môžete centrálne riadiť všetky bankové účty, určiť používateľské práva v podnikovej štruktúre a v prípade potreby umožniť platobné prevody.

Výsledkom bude väčšia transparentnosť a lepšie riadenie financií spoločnosti. Pripojte sa aj vy k celosvetovej komunite 100 0001 spoločností, ktoré si v MultiCash vážia flexibilitu a nadhľadový prístup. Presvedčte sa sami o tom, ako je riešenie neustále aktualizované, aby vyhovovalo najnovším technologickým a regulačným požiadavkám a podľa potreby rozširované tak, aby vyhovovalo medzinárodným očakávaniam – čo potvrdzuje aj viac ako 10 jazykových verzií, ktoré sú v súčasnosti dostupné.

1údaje prezentované vývojármi z https://www.omikron.de/

MultiCash je používaný firmami pre jeho množstvo výhod, ktoré privíta každé ekonomické oddelenie.

Hlavné výhody Multicash (Samostatná offline aplikácia)

• Neobmedzená doba archivácie výpisov
• Neobmedzená doba archivácie pohybov na účte
• Neobmedzený počet vzorov
• Neobmedzený počet partnerov
• Neobmedzená platobná história
• Výzva na inkaso
• Import príkazov v SEPA XML formáte a zahraničné príkazy v tzv. SKA formáte
• Exportné výpisy vo formulároch SEPA XML, MT940 a iné možné a vlastné rozšírenie konvertormi
• Možnosť nastavenie odoslania informácii o platbe na email
• K dispozícii sú statusy a odmietnutia s detailmi pre SEPA a zahraničné platby zadané cez MultiCash
 
 


Multicash verzia 4.0


MultiCash 4.0 je upgrade predchádzajúcej generácie a prináša viacero významných zmien, ktoré privíta každý doterajší používateľ. Podpora (aktualizácie, nadstavby 3.xx) pre verziu MultiCash 3 sa zo strany výrobcu Omikron skončila už v roku 2019, preto sa odporúča prechod užívateľov na vyššiu verziu.

Nová, upgradovaná verzia MultiCash 4.0 je založená na úplne novej architektúre systému, modernom prostredí, novom prerozdelení systému a zabezpečení databáz. Z celkového množstva zmien je vhodné spomenúť najmä:

• Najvyššie možné zabezpečenie zamerané na aktuálne štandardy
• Intuitívne ovládanie podľa aktuálneho moderného užívateľského rozhrania
• Zjednodušenie a flexibilita pri prevádzke
• Optimalizácia inštalácie, prevádzky a podpory

Vývojári MultiCash 4.0 sa snažili optimalizovať užívateľské prostredie tak, aby vyhovovalo každému. Medzi celkové inovácie patria okrem nového vzhľadu aj možnosti prispôsobenia aplikácie, čo umožní užívateľom prispôsobiť si časti programu tak, aby ich vedeli v jednoduchosti a efektívne využívať.

Priebeh upgrade na Slovensku:

V rámci ukončeného pilotného testovania na Slovensku, získal Multicash 4.0 malý počet vybraných firiem. Na základe získaných skúseností sa spustil plošný upgrade realizovaný ČSOB pre svojich klientov. Postupne sa uskutočňujú inštalácie u všetkých ČSOB klientov a inštalovaná bude už len verzia MultiCash 4.0. Samozrejme, podpora verzie MultiCashu 3 z našej strany nekončí a v prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete bez problémov kedykoľvek obrátiť.

Veríme, že nový MultiCash 4.0 privítate s radosťou a naša spolupráca bude i naďalej pokračovať.

Tím Qtri s.r.o.